Seat Leon – 2018 – ÓVÁS

Kezdőlap Fórumok Assetto Corsa AC – Bajnokságok Seat Leon – 2018 Seat Leon – 2018 – ÓVÁS

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 31
  • Szerző
    Bejegyzés
    adminadmin
    Felhasználó
    NavyNavy
    Felhasználó

2. futam rajt után azonnal Balogh Norbert, tömegbaleset okozása Jákói Kristóffal való ütközéséből kifolyólag.

Mnza R1 8:32 tömegbaleset okozás

Lóránt
    Felhasználó

Monza R2 rajtbaleset utáni pillanatok Linter Bencét óvom amiért 1x nem lépett a fékre miközben az autója gurult vissza keresztbe a pályára! Ha már meg van a baj legalább ne tetézzük ilyen mozdulatokkal 🙁

Sebestyen Csaba
    Felhasználó

Cím: Óvás, vagy amit akartok. Alcím: Élet a lesmo után. Helyszín: Monza 2.futam 9.kör.
    Főszereplők: Sebestyén Csaba és Pénzes József
    Mellékszereplő: Zelfel Tamás
    Rendezte: Az élet

Kérem, hogy a Golden Grid bizottságot értékelje 1-től 10.-ig terjedő skálán az általam bemutatott “tripla leszúrt hemperger anyacsavarral és csukamozdulattal” gyakorlatot.

Joky
    Felhasználó

Óvott fél: Sebestyén Csaba
    R2 9.kör Lesmo után.

Szerk.:
    Idézet a versenykiírásból…
    Nem kérjük az eset magyarázatát, a versenyző véleményét, javaslatát az ítéletre! A versenybíróság azért van, hogy ezeket a terheket a versenyző válláról levegye és az esetet objektíven kivizsgálja és abban ítéletet hozzon.

Jákói kristóf

Óvott fél: Zsolt Fellenbeck
    Monza 1. futam, célegyenes utáni síkan után érthetetlen módon leszorított a pályáról. (rajt után rögtön, 1 körben)

Bírói TestületBírói Testület
    Felhasználó

1. óvás: Floszmann óvta Baloghot.
    Deák: lökés a rajtnál, 10mp
    Balogh: lökés és figyelmetlenség, 10 mp
    Jákói: lökés és tömegbaleset okozás 20 mp
    2. óvás: Fekete Imre kérte a tömegbaleset kivizsgálását.
    Murányi: lökés és figyelmetlenség: 20 mp
    Fekete: figyelmetlenség, gáz el nem vétel 10 mp
    Floszmann: figyelmetlenség, nem kellő óvatosság 10 mp
    3. óvás Boros Gyevi Lóránt óvja Linter Bencét.
    Linter: súlyos baleset okozása, figyelmetlenség 30 mp + 2 figyelmeztetés
    4-5. óvás: Sebestyén Csaba és Pénzes József óvják egymást.
    Pénzes agresszív vezetés, lökés 20 mp + 1 figyelmeztetés
    6. óvás: Jákói Kristóf óvja Fellenbeck Zsoltot.
    Fellenbeck: lökés, figyelmetlenség 20 mp

Vallelunga race2. 27:40 Bartha-Balogh kipörgetés

Vallelunga 2. futam 11.37-nél Szabó József féktávon fékezés nélkül kilökött.

Névtelen

Szabó Ádám

Vallelunga 1. futam, 17:00-nál (a hajtű előtti kanyarban) Sebestyén Csaba, ütközés

Vallelunga 2. futam, 9:33 (a célegyenes utáni első kanyar) Boros Loránt, lökés

Bírói TestületBírói Testület
    Felhasználó

Bartha László
    Vallelunga race2. 27:40 Bartha-Balogh kipörgetés

Mindkét versenyző hibázott,figyelmetlen volt, nem vette figyelmembe a körülményeket, de más versenyző nem szenvedett kárt az esetből így kettőjüknek egy-egy figyelmeztetés jár büntetésül.
    Mivel Balogh Norbertnek ez a 2. figyelmeztetése, így a futamidejéhez hozzáadódik 5mp.

Csók Zsolt
    Vallelunga 2. futam 11.37-nél Szabó József féktávon fékezés nélkül kilökött.

Az előzményeket tekintetbe véve, mindkét versenyző hibázott, a baleset többféleképpen, mindkét versenyző részéről elkerülhető lett volna.
    Csók Zsolt, lökés 15mp
    Szabó József, lökés, figyelmetlenség 20mp +1 figyelmeztetés

Szabó Ádám

Vallelunga 1. futam, 17:00-nál (a hajtű előtti kanyarban) Sebestyén Csaba, ütközés

Vallelunga 2. futam, 9:33 (a célegyenes utáni első kanyar) Boros Loránt, lökés

1. futam: versenybaleset, nincs büntetés
    2. futam: Boros Gyevi Lóránt, figyelmetlenség, lökés 20mp büntetés

Névtelen

Balogh Norbert

Mugello 1. futam 1:02:05-nél (a Casanovanál/6. kanyarban), kilökés.

Jákói Kristóf:

Deák Patrikot óvom, Mugello 2. futam rajt után mások kanyarkombinációban hátulról beforgatott.

Balogh Norbertet óvom, Mugello 2. futam ha jól számolom akkor a 12. kör elején volt,
    egymás után 3x próbált meg beforgatni.(az én facebookra feltöltött replayemben 2:01:50-nél kezdődik az eset)

NavyNavy
    Felhasználó

Kristóf, az óvásodat nem tudjuk elfogadni, mivel azt az óvási határidő lejárta után nyújtottad be!
    Ahogy a Seat versenykiírásban is szerepel, vasárnap 20:00 a határidő!
    Megértésedet köszönjük!

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 31
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.