PorscheCUP-2017 — ÓVÁS

Kezdőlap Fórumok Assetto Corsa AC – Bajnokságok Porsche CUP – 2017 PorscheCUP-2017 — ÓVÁS

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Szerző
    Bejegyzés
    adminadmin
    Felhasználó
    Joky
    Felhasználó

Óvnék.

Óvott fél: Somogyi Péter

Incidens: 3.kör 4. kanyar utáni hosszú egyenes. Összeért Szabó Józsival, ennek következtében kilöktek a pályáról, több pozíciót vesztettem és törött autóval kellett folytatnom.

WillWill
    Adminisztrátor

Megszületett a BT döntése, Boros Gyevi Lóránt-nak köszönjük a munkát, sokat segített!

Joky óvta Somát:
    Az esetnél Szabó Józsi és Soma értek össze (és Józsi vágódott Jokynak), de Soma semmiképp nem hibáztatható, mert Józsi mellett volt már és teljesen a pálya szélén, miközben Józsi kissé abba az irányba tartott. Az összeérést (Soma és Szabó Józsi közt) egyhangúan versenybalesetnek minősítette a BT, így Joky óvásának nem adunk helyt. Büntetés nincs.

Joky utolsó körös lassítása:
    A BT úgy döntött, hogy Joky a 2. helyét megtarthatja a program logja ellenében, mert a lassítási szándéka egyértelmű volt és csak néhány km/h-ás különbségen múlhatott a dolog.

Ugyanakkor Joky lassítós esete rámutatott egy dologra:
    A jövőben mindenképpen a hivatalos eredmény (log) lesz az eredmények alapja, az lesz a mérvadó és a bizonyíték. Ez alapján számítjuk a pontokat, hacsak valaki nem bizonyítja kétséget kizáróan, hogy más a helyzet.

WillWill
    Adminisztrátor

Nem mintha ez bármit számítana a Porsche kupa végeredményét illetően, de

Óvok:
    Lórántot –
    – az első verseny kb. felénél a döntött íven (még a bal-jobb-bal-os lassító előtt) történtekért.
    Szabó Józsi mögött nemsokkal haladtunk, Lóránt nagy sebességgel közelített és amikor közel volt, túl közel engedte és meglökte az autómat hátulról, amikor kivágott a szélárnyékomból. Az autómat többszöri kormánymozdulatokkal tudtam csak visszahozni egyenesbe.

Jokyt –
    – A második verseny első kanyarjában történtekért.
    Joky mellett voltam fél autóval és ő rám húzta az autóját, amitől falba csúsztam.

WillWill
    Adminisztrátor

Mindkét óvásomat visszavonom, kérem a BT-t tekintse tárgytalannak!

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.