GT2 – Társalgó

Kezdőlap Fórumok Assetto Corsa AC – Bajnokságok GT2-2016 GT2 – Társalgó

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 36
  • Szerző
    Bejegyzés
    adminadmin
    Felhasználó

Ebbe a topicba kerülhet minden olyan hozzászólás, amelyek a GT2 ligával kapcsolatosak.

Somogyi PéterSomogyi Péter
    Adminisztrátor

Nekem bejön

Névtelen

A pályákat honnan lehet letölteni?

WillWill
    Adminisztrátor

Oldalt a “Kövess Minket” szekcióban találod a PSL-Drive (google drive)-ot. Arra kattints és ott megtalálod (Ligák – GT2-2016 – Pályák mappaútvonalon), mindhárom pálya be van csomagolva egy zip-be.

Amúgy üdv itt Percy, remélem jó kis versenyeket vívunk itt is 😉

Névtelen

kool, köszi! Én is örülök!

Adminisztrátor

Én is örülök sok ismerős és mind Nagyszerű versenyző KIVÁLÓ …

Névtelen

nem találom a szervert. 03.26 van 🙂

Adminisztrátor

A hétvégi versennyel kapcsolatban,az első kanyar életveszély szóval ne ott akarjunk versenyt nyerni tehát a rajtnál fokozottan figyelni. A boxlimiter itt pont a táblácskánál van kérjük 80 al behajtani mert bünti lesz… Az első kör automatikusan át lesz nézve.A többi eset csak óvás esetén amelyik topikot Will erre az esetre létrehozott..a honlapon Óvás miatt senki ne sértődjön meg nem vagyunk gyerekek és két ember máshogy is érezheti belűről.
    A szerveren 18 an is lehetünk nem tudom hogy fog vizsgázni a dolog élesben, legyetek türelmesek vigyázzatok egymásra
    Jó versenyt mindenkinek és mostmár nézegessétek a honlapot is…

Egy kis keveredés és félreértés miatt változtatnánk az induláson! PERCY_TC indulna Ferrarival, én pedig Bmw-vel. Bocsánat ha kellemetlenséget okoztunk! Mindenkinek jó futamot az estére!

WillWill
    Adminisztrátor

OK, bár elég későn szóltok. Soma megcserél titeket a szerveren. 😉

Ma esti indulásom nagyon necces, 50%-ra tudom biztosan mondani.

Elnézést, hogy most szólok, de ennél hamarabb nem tudtam volna.

Adam
    Felhasználó

tök szupi hogy AteszDR nem tud jönni, de ne időmérőn irjuk már tele a csetet…. engem nem zavart mert metnem egy kört oszt csá, de sztem a többiek nevében is irhatok…… fegyelmezzen az admin csapat… elején legyen kiirva legalább hogy chatstop. aki meg később jön az tudja már hogy időmérő van..

Névtelen

Tényleg? képzeld én is rohadtul ürülok neki de a véleményedet tartsd meg magadnak pfff

Lóránt
    Felhasználó

Hogy is mondjam Ádám, engem személy szerint nem zavar jobban mint amikor a cut cut cut cut cut cut-okat rakja körről körre…. Itt legalább változatos volt a szöveg úgy volt válaszolok is 🙂

Lóránt
    Felhasználó

Beszámolok akkor 🙂 röviden és velősen.

Időmérő : Jó volt izgalmas minden próbálkozásnál kb -30 jobb voltam saját magamhoz képest ,de sajnos ezt sem a gyakorláson sem pedig az időmérőre nem tudtam összehozni.

Futam : A rajtom kicsit félresikeredett ,nem mintha azon kellett volna,hogy múljon a verseny …,de így azt hiszem valaki lerajtolt így visszaestem talán a 3.helyre? Utána jött a 2.kanyar ahol most nagy szerencse kísért kimaradtam a balesetből. Szinte 2.nak fordultam el így Zoli nyomába tudtam fojtatni ! Necces lágy gumis etap következett… Zolival ádáz csatát vívtunk ! Lejött a raplay megyek és visszanézem 🙂

Gratulálok Bencének!

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 36
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.