F1 2009 – Futam kihagyás

Kezdőlap Fórumok Assetto Corsa AC – Bajnokságok F1 2009 – 2016 F1 2009 – Futam kihagyás

11 bejegyzés megtekintése - 1-11 / 11
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Felhasználó

Ebben a topicban tudjátok jelezni, ha nem tudtok a futamon indulni.

Névtelen

07.17 (vasárnapi)

Sepangi futamot kikell hagynom,mert nem leszek itthon.

Somogyi Péter
    Adminisztrátor

Sajnálom majd a kövin 😉

Névtelen

Sziasztok,a Sepangi futamot ki kehagynom

Sziasztok,

Lehetséges, hogy ma tudnék jönni beugrósnak, persze csak ha lehet.

Kérlek válaszoljatok minél hamarabb, mert úgy időzítem akkor a programjaimat.

Köszi előre is.

Üdv,
    Iceman

Will
    Adminisztrátor

Somával egyeztettem az imént, berakja neked a szerverbe a BMW-t (guid számodat hozzárendeli) és utána már gyakorolhatsz is az estére és persze szívesen látunk. 😉
    Kb. 10 perc…

Will
    Adminisztrátor

Most épp gyakorolnak néhányan a szerveren, ezért később indítja újra Soma, de ettől még mehetsz nyugodtan gyakorolni, legfeljebb a restartig nem a BMW-ben fogsz ülni… 😉

Köszönöm, akkor majd délután gyakorlok. Aztán meglátom, hogy van-e értelme elrajtolnom veletek, mert ha nagy a lemaradásom hozzátok képest, akkor inkább nem zavarom meg a bajnokságot.

Nagyon sajnálom de nem tudok jönni a futamra , nem érzem jól magam !

Lóránt
    Felhasználó

Hali! Sajnos az a helyzet ,hogy ki kell hagynom a holnapi futamot ezt most nagyon sajnálni fogom….,de megteszek mindent ,hogy jöjjek pont ezért mert egyik kedvencem + szerintem érdekes futam lesz mivel őrületesen kopnak a gumik! Viszont,ha nem sikerül befejeznem a melót, akkor mégis jeleztem,hogy mi a szitu.

Gyakorlás hiánya miatt kihagyom ezt a futamot! mindenkinek jó vesenyzést.

11 bejegyzés megtekintése - 1-11 / 11
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.