Csevegő

Kezdőlap Fórumok Egyéb témák Csevegő

11 bejegyzés megtekintése - 1-11 / 11
  • Szerző
    Bejegyzés
    adminadmin
    Felhasználó
    Somogyi PéterSomogyi Péter
    Adminisztrátor

Aki gondolja körözhet a szerveren Nordschleife Endurance van beállitva

Szervernév :perfectsim
    Jelszó:psl

Jó szórakozást

Adminisztrátor

Replay a Drive-on az enyémen a raplayokba

Adam
    Felhasználó

építő javaslat.

ha már nem olvassák el a szabályzatot. Amugy második bekezdés!!
    Akkor irjátok oda mindig a Chatstop-ot quali elött.
    Vagy büntessetek. Szabáylzatban benne van a büntetési tétel, meg az is hogy időmérőn és versenyen nem kéne irogatni 🙂

rend és fegyelem!!! 😀 😀

Lóránt
    Felhasználó

Ez inkább romboló javaslat volt…. elég ez egy szerveren elviselni.

Adminisztrátor

Aki úgy gondolja hogy zavarja a felírat a Chet vegye ki időmérőn alatt.Persze mások vagyunk és van akit zavar de az tényleg zárja be csak egy kattintás futamra meg visszarakhatja mert a verseny alatt senki se irkál ezt oldjátok meg magatoknak…

A szabályzatnak ezen pontját át is fogjuk szerkeszteni mert őszintén ez egytársalkodási forma is persze aki nem akar tásalogni és zavarja az bezárja .Általában nem indulunk újra de ha mégis értesítjük steemen vagy a facebookon.Ezt a SZABÁLYZATI PONTOT soha nem is értem ha valakit zavar az ugye nem is társalog akkor minek neki zárja be …

Adam
    Felhasználó

hát mióta versenyzek, az összes ligába ez volt. És a GTR mastersnél is, ahol páran megfordultatok. Ez szabály már nagyon rég óta. Nem én találtam ki 😀 De jovan, ti döntötök.

Adam
    Felhasználó

viszont az bebozonyosodott itt is, hogy a szabályzatot senki sem olvassa 😀 De még a versenykiirásokat sem. Nálunk sem 😀
    Mondjuk ezt mindig is tudtam, mikor megkérdezik hány kör lesz meg stb 🙂

WillWill
    Adminisztrátor

Mivel nem alkalmaztunk, nem rendeltünk el chatstop-ot, ezért nincs senkinek bünti. De adódhat olyan eset, amikor el kell rendelni, erre az esetre meghagyjuk. 😉

Adminisztrátor

Csordás László
    Felhasználó

Sziasztok
    Kicsit megújítom a gépemet az op.rendszertől az utolsó morzsáig! Remélem ez majd segít idővel valamelyest az AC. szereplésemen! 🙂
    A napokba érkeznek az alkatrészek, aztán neki állok! Laikusként valószínű el fog tartani egy darabig ,míg össze fog állni minden ,Operációs rendszer , stremről vissza minden, Stb.
    Soha nem adtam fel még bajnokságot, de most a Ginettát feladom!Ezért elnézést kérek! Annyira elvesztem már a beállításokba, rosszabbul megy mint az elején, nem tudok úgy kört menni szinte, hogy ne dobjam ela kocsit! Persze ebbe benne van a nagy akarás is, és túlpörgetem az egészet! Remélem a Praga-ra kész leszek, vagy majd csak utána csinálom, majd ,még meglátom ! E bajnokság utolsó futamán , miden- képpen el akarok indulni!! Aztán már az Audi rs kupára akarok koncentrálni, ,hátha ott valamivel kevesebb lesz a hátrányom, és nem csak akkor látok autót ha éppen lekörözés van 🙂
    Egyenlőre az AC-t hagyom, bár a BTCC az izgatja a fantáziámat! A GT3-as bajnokságra egyenlőre nem nevezek, bár biztosan jó és érdekes lesz, de nekem túl hosszúak a futamok!
    Üdv: Csordás L.

11 bejegyzés megtekintése - 1-11 / 11
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.