Audi TT Cup – 2017 — ÓVÁS

Kezdőlap Fórumok Assetto Corsa AC – Bajnokságok Audi TT Cup – 2017 Audi TT Cup – 2017 — ÓVÁS

8 bejegyzés megtekintése - 1-8 / 8
  • Szerző
    Bejegyzés
    adminadmin
    Felhasználó
    Névtelen

2. futam első kör első síkan nem tudom ki nem tudom visszanézni, többször meg lettem küldve hátulról aztán kiforgatva! 🙁 Nem szoktam óvni de türelemmel jobb lett volna ,gyakorlatilag mindenki 2mp vert körönként simán el lehetett volna 14 kör alatt menni nekem és nem így!

Somogyi PéterSomogyi Péter
    Adminisztrátor

Óvásoknál kérjük a nevet hogy ki és hol mikor…Ez fontos mert csak az adott ill óvott eseteket vizsgáljuk…

WillWill
    Adminisztrátor

A 2. futam első sikánt mindenképp megvizsgálja a BT, mert elég nagy káosz alakult ki.

Ettől függetlenül az óváskor meg kell adni kit óvsz, mikor-hol történt az eset és némi leírást sem árt odatenni, mert a szabályaink között így szerepel. Tehát óvás esetén minimum, hogy vissza kell nézni a replayt mindkét fél szempontjából, az alapján mérlegelni, majd óvni. De mint írtam, az első sikánt alaposan megnézzük.

Somogyi PéterSomogyi Péter
    Adminisztrátor

A 2. futam első körét mindenképp megvizsgálja a BT voltak események…

Antal István
    Felhasználó

Gál Miklóst óvom

Bathurst második futam, első kör, első kanyar utáni egyenes. Egyenes vonalban haladtam, Miklós előzött, de túl hamar rántotta oldalra a kormányt, és nekem ütközött. Ebből tömegbaleset lett.

NavyNavy
    Felhasználó

Redbullring
    2. futam, 15. kör, első kanyar
    J. Szabo vs. B. Floszmann
    Kérem az incidens kivizsgálását.
    Köszönöm: Navy

Lóránt
    Felhasználó

Spa: R2 elő kör EAU ROUGE Lóránt-Joky Kérem az eset kivizsgálását.

8 bejegyzés megtekintése - 1-8 / 8
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.