Hozzászólás: GT3-2017 – Óvás

Kezdőlap Fórumok Assetto Corsa AC – Bajnokságok GT3-2017 GT3-2017 – Óvás Hozzászólás: GT3-2017 – Óvás

Somogyi PéterSomogyi Péter
Adminisztrátor

ÓVÁS és BÜNTETÉSEK:Donington

Loránt Óvása elutasítva mert Pénzes József nem tehetett az őt ért balesetért
Indoklás Pénzes József autója ebben az esetben már irányítatlanan volt és nem saját hibájából lökte ki Lorántot a pályáról.

Pénzes József Óvása elfogadva Will nem jól mérte fel a távolságokat ezért kibillentette Pénzes József autóját és így balesetet okozott. Nagy vita van a BT mögött és ezt muszáj kiírnom magamból az hogy Wilmos Paár ADMIN ez most hátrány számára mert most amit kap büntetést szigorúbb mint amit valós helyzetben kapnia kéne.De a pontverseny alakulásába már ha egy mód van rá már nem szerettünk volna belenyúlni főleg úgy hogy mi is érintettek vagyunk.
Indoklás Az első futamon 18 an altunk a rajtrácson most 10 en a büntetés ha 20 mp kap will akkor az 5 ik helyen végez viszont a kevés szereplő miatt ez nem ugyan az mint az első versenyeken ahol sokkal többen szerepeltünk így hátrányos helyzetbe kerülnek a vétlen és jól szereplő versenyzők is de még nagyobb előnybe hozunk olyanokat akik ha nagyobb szereplős a rajtrács valószínűleg nem ott végeztek volna ahol most … ne tessék félreérteni nem vezetői tudásról beszélünk hanem óriási súlytöbbletről és ebből adódó felzárkozásról ha súlyod van a 10 helyen és előtted még 9 en vannak az nem ugyan az mintha csak 3 hely választ el De mintelötte írtam fenn most nem vesszük el Will helyezését ezért megkapja a 70 kg súlyhátrányt és kap egy bokszáthajtásos büntetést amit a futam első 5 körében le kell töltenie … így a felzárkózás lehetősége nagyon csekély a pontszerző helyekre de mint írtam előbb ez attól is függ hányan leszünk a rajtrácson ez a BT döntése ha valaki nem ért egyet kérem PRIVÁTBA írjon számomra mert vállalom a felelösséget a BT döntésért …..