Hozzászólás: Csevegő

Kezdőlap Fórumok Egyéb témák Csevegő Hozzászólás: Csevegő

Csordás László
Felhasználó

Sziasztok
Kicsit megújítom a gépemet az op.rendszertől az utolsó morzsáig! Remélem ez majd segít idővel valamelyest az AC. szereplésemen! 🙂
A napokba érkeznek az alkatrészek, aztán neki állok! Laikusként valószínű el fog tartani egy darabig ,míg össze fog állni minden ,Operációs rendszer , stremről vissza minden, Stb.
Soha nem adtam fel még bajnokságot, de most a Ginettát feladom!Ezért elnézést kérek! Annyira elvesztem már a beállításokba, rosszabbul megy mint az elején, nem tudok úgy kört menni szinte, hogy ne dobjam ela kocsit! Persze ebbe benne van a nagy akarás is, és túlpörgetem az egészet! Remélem a Praga-ra kész leszek, vagy majd csak utána csinálom, majd ,még meglátom ! E bajnokság utolsó futamán , miden- képpen el akarok indulni!! Aztán már az Audi rs kupára akarok koncentrálni, ,hátha ott valamivel kevesebb lesz a hátrányom, és nem csak akkor látok autót ha éppen lekörözés van 🙂
Egyenlőre az AC-t hagyom, bár a BTCC az izgatja a fantáziámat! A GT3-as bajnokságra egyenlőre nem nevezek, bár biztosan jó és érdekes lesz, de nekem túl hosszúak a futamok!
Üdv: Csordás L.