Hozzászólás: Praga R1 – Társalgó

Kezdőlap Fórumok Assetto Corsa AC – Bajnokságok Praga R1 – 2016 Praga R1 – Társalgó Hozzászólás: Praga R1 – Társalgó

Lóránt
Felhasználó

Spa. Időmérő tökéletesen sikerült az első körömőn megfutottam a legjobb időt. Verseny többször is jeleztem,hogy ragasztót öntöttek a rajtkockámra ? mivel csináltam egy tesztet 200méteren így tudni való volt részemről a nehéz raj . Első fokozat 118km/h-ra volt állítva így tudtam a maximumot kihozni magamból, egyszóval beáldoztam a rajtot egy gyors és izgalma versenyért cserébe.,ami kissebb nagyobb hibák ellenéreúgy sikerűlt ahogy tervezte. Egyedűl az orúzs nem volt bekalkulálva,hogy leszelem és így le kellett lassulnom35km\h-ra egy az egybe az utolsó helyen találtam magam xxmp lemaradással az előttem haladóval szemben,de tudtam,hogy jó a tempóm.,így mindent egy lapra téve eljezdtem taposni kiakartam nyomni a szemét ? így mikor beestem a boyba kicsit meg is ilyedtem a tempókülőnbsgek miatt így utólag úgyérzem állat módján mentem át ott mindenkin,de nem gyózöm hangsúlyozni a legnagyobb tudásom szerint próbáltam mindenkire külön külön vigyázni,mert annyit azrt nem ér,hogy kilökök valakit. Viszont mikor Willt kóstolgattam a célegyenes utáni hajtúben Kornélnak mégis nekiértem elnézést krek érte. Plusz az első kőrbe Antlipistire is majdnem ráhúztam,de őt egyszerűen nem láttam,hogy ott van. Ilyen kissebb nagyobb koccoknak köszönhetóeb sikerült megrendezni az autó oldalát hátulját az eleje sértetlen maradt ?.összességében ez egy nagyon jó futam volt,sajnálom azokat akik kimaradta ebből a csatából.