Hozzászólás: F1 2009 – Társalgó

Kezdőlap Fórumok Assetto Corsa AC – Bajnokságok F1 2009 – 2016 F1 2009 – Társalgó Hozzászólás: F1 2009 – Társalgó

Lóránt
Felhasználó

Időmérő: Nem tudok mit hozzá fűzni, király volt! néha csak pislogtam,hogy ez meg honnan jött de a végére mindég elrontottam. Hát ugyebár úgy volt,hogy erre a futamra és a többire már nem jövünk így a gyakorlást is nagyon elhanyagoltam,na mind1 tudtam,hogy ez lesz,de érdekes volt az már biztos!

Futam: 5. rajtkocka ahhoz képest,hogy 15 körre voltam megtankova medium gumin szerintem tökéletesen sikerül! Mint írtam futam előtt is próbáltam időbe fékezni,külön képen a csapattársamra vigyázni,hogy legyen végre már egy jó futama,de sajnos MÁR megint valaki nem tartotta be szabályt így kilökték. Mire ebből a transzból feleszméltem azon vettem észre magam,hogy nem tankoltam be a boxmegállásra + gumit sem választottam! Na mondom fasza,most ezt hogy? Le se írom(beteg volt a művelet) aztán láttam,hogy szépen sorjában feladják a küzdelmet 🙁 szinte már én is az esc felé nyúkáltam,de mindég oda evett valakit a fene 😀 így kénytelen voltam harcolni,ha már jöttem. Aztán box túlszaladtam a kockán 😀 LoL az is szép volt Soma elémkeveredett így! Utána hibázott visszaelőztem majdnem az életem árán 🙂 de azért volt annyi eszem,hogy ráfékezzek! a GTResek ezt az eszembe vésték! Utána jött Zoli friss gumikon, hát őszintén szólva nem akartam kedvesen elengedni 🙂 és meg is lett az eredménye belekóstoltam kicsit a sóderágyba 😀 és innen csak rontottam és rontottam addig míg Gyulus utol nem ért. Na mondom még csak ez kellett nekem ,a semmiből jönnek és megesznek az ucsó körökbe! Nem tudom megfogalmazni,de ha másért nem is de az utolsó körökért megérte részt venni a futamon! Gratulálok mindenkinek!