Hozzászólás: F1 2009 – Társalgó

Kezdőlap Fórumok Assetto Corsa AC – Bajnokságok F1 2009 – 2016 F1 2009 – Társalgó Hozzászólás: F1 2009 – Társalgó

Road America

időmérő:
A gyakorlásokon is sikerült jó időket autóznom, de az időmérő első körében már sikerült javítanom az egyéni legjobbomon. A következő körökben pont úgy jött ki a boxból a forgalom, hogy megzavartak kicsit. Az edzés vége előtt sikerült felérnem még egy gyors körre, és azt nagyon összetudtam rakni. Összejött a pole 🙂

verseny:
A rajtot nem sikerült olyan jól elkapnom, így Joky a 2. helyről a remek rajtjával simán megelőzött az első kanyarig. Az eleje szorosan követte egymást, ment a körökön át tartó vonatozás. Egyszer csak azon kaptam magam, hogy Joky bement a boxba előttem, már az én abroncsaim sem voltak jó állapotba, de sikerült vele elérnem a kitűzött 10. körig. A boxból kijövet pont belecsöppentem a Gyevi, Somaher, Kocka csatába, amiből az lett, hogy az egyik féktávon Kocka picit beletolt az előttem levőbe. Ettől a ponttól kicsit óvatosabban kellett fékeznem, kicsit instabil lett az autó hátulja a féktávokon. Elengedtem azt a 3-ast, gondolván, hogy nekik még lesz egy kiállásuk. És ez a tippem be is jött, úgyhogy egyszer csak visszacsöppentem az első helyre, de Joky simán kiautózta a gumik közti különbséget, úgyhogy végük a 2. helyet sikerült megszereznem.

Kemény futam volt. Gratulálok mindenkinek aki a rajtrácsra állt. Várom a következő helyszínt.