Hozzászólás: GT2 – Társalgó

Kezdőlap Fórumok Assetto Corsa AC – Bajnokságok GT2-2016 GT2 – Társalgó Hozzászólás: GT2 – Társalgó

Lóránt
Felhasználó

Időmérő: Tökéletesre sikerült, tegnap este találtam meg azt a beállítást amivel szépen feküdt a BMWm
Nem mindég sikerül összehozni az időmérőt,de ezzel a szettel nagyon jónak éreztem az autót ami eredményeként meg is csíptem az első rajtkockát.

Futam: Rajt mondhatnám,hogy elég jól sikerült . Gumiválasztás is ,hogy meg tudjam tartani az első helyet a puhább verzió. Nem nagyon tudok most interjút adni ,lehet holnap kellene írnom. Mert az az egyetlen egy manőver ,ha nincs akkor a 2. hely simán meg lehetett volna. Sajnálom ezt az összeérést nagyon… Ha ezt nem nézem akkor nagyon jó futam volt, őrületesen próbáltam visszaszerezni a pozíciómat ,de mint kiderült ezen a pályán nagyon nehéz előzni.
Gratulálni sajnos nem tudok ,mert akkor saját magam köpöm szemközt. Bocs a kifejezésért próbálom tűrtőztetni magam. Hogy tudja így felbaszni az ember idegeit egy játék ,pedig ez csak egy játék egy baszott nehéz játék. Várom a holnapot,hogy tudjak felejteni. 🙂